Jestem zainteresowany e-bookiem dotyczącym treningu siłowego w triathlonie!

W środku między innymi:
  • cele i metody treningu siłowego w sportach wytrzymałościowych
  • periodyzacja treningu siłowego na przestrzeni sezonu
  • sposoby łączenia treningu siłowego z treningiem pływackim, kolarskim i biegowym
  • gotowe sesje treningowe
  • opis i instrukcja zalecanych ćwiczeń
  • sprzęt i akcesoria treningowe
Praca w toku, celuję w początek 2018 :) 

Zapisując się na listę poniżej otrzymasz aktualizacje dotyczące pracy nad książką, będziesz miał wpływ na jej zawartość oraz oczywiście otrzymasz e-book BEZPŁATNIE na podany adres mailowy! Okazjonalnie pojawią się również informacje o nowych wpisach na blogu oraz o nadchodzących eventach Trinergy.

O autorze: 
Nazywam się Tomek Kowalski i jestem trenerem triathlonu. Jako trener wpółpracuję zarówno z zawodnikami wyczynowymi, jak i ambitnymi age-grouperami. Moi podopieczni wywalczyli kilkadziesiąt medali Mistrzostw Polski na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych, zdobywali kwalifikacje na MŚ Ironman na Hawajach i MŚ Ironman 70.3 oraz wielokrotnie reprezentowali Polskę na arenie międzynarodowej w zawodach ITU. Jeśli interesujecie się triathlonem na pewno znacie nazwiska prowadzonych przeze mnie zawodników - a to dla szkoleniowca chyba najlepsza rekomendacja :)

Od blisko pięciu lat moim głównym projektem jest Trinergy, czyli opieka trenerska na najwyższym poziomie. Poza tym zajmowałem stanowisko trenera głównego Kadry Narodowej oraz koordynatora przygotowań olimpijskich w Polskim Związku Triathlonu. Od 2010 roku piszę dla miesięcznika "Bieganie", od 2013 dla magazynu "Triathlon". 
* Wskazuje wymagane pola
Email Marketing Powered by Mailchimp